Skip to main content

Zateplování fasád

Firma AZ Vojtíšek provádí také kompletní zateplování objektů, rodinných domů a všech druhů budov. Pro zateplení fasád používáme certifikované systémy od firmy COLORLAK a.s., nebo požaduje-li to zákazník i systémy jiných dodavatelů.

Máme již v tomto oboru mnoho zkušeností, proto si dovolujeme tvrdit, že skutečně oboru zateplovacích systémů a fasád rozumíme.

Jako hlavní službu zákazníkovi na které si zakládáme je, vytvoření nezávazné nabídky, která je podložená naši skutečnou prohlídkou staveniště u Vás našim technikem. Zde dořešíme se zákazníkem veškeré detaily jako např. síla izolantu, barevné provedení, struktura omítky,atd. nutné pro vytvoření co nejpřesnější cenové nabídky k Vaší spokojenosti.

“TUTO SLUŽBU VÁM NABÍZÍME ZCELA ZDARMA.”

Teprve po odsouhlasení této nezávazné nabídky zákazníkem vytvoříme již smlouvu závaznou tzv. „smlouvu o dílo“. Zde jsou již všechny dohodnuté detaily zakotvené v bodech a oboustranně odsouhlasené, což je stvrzeno podpisy obou smluvních stran. Pokud chcete tyto nadstandardní služby využít, neváhejte nás kontaktovat, proto jsme tady. Právě spokojenost našich zákazníků nás motivovala ke skutečnému odbornému přístupu a kvalitě provedení.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.